Poznajmy się

floral-decor

EWA KANIEWSKA

Od 5 lat mieszkam z rodziną na południowym Goa. Moje dzieci chodzą tutaj do szkoły, tu jest nasz dom. Prowadzimy spokojne, proste życie, celebrując każdą chwilę. Pokochaliśmy to miejsce, odkryliśmy jego skarby.  Cieszymy się wolnością i życiem jakie sami wybraliśmy.

Goa nauczyło mnie bardzo wiele. Najpierw nauczyło mnie uśmiechu. Akceptacji tego co jest, bycia w przepływie. Przyjmowania i oddawania z wdzięcznością. Zrozumiałam, że wszystko jest właściwe. Przepracowałam wiele lęków i odkryłam błogość i zaufanie. Od kilku lat współtowarzyszę ludziom na ich ścieżce rozwoju, poprzez głębokie rozmowy i masaż PeLoHa, przypominam kim naprawdę jesteśmy i jak wracać do Siebie ścieżką Miłości. Jestem też nauczycielem tego niezwykłego masażu.

Więcej o mnie przeczytasz na stronie www.pelomi.com

MARTYNA SKOCZYLAS

Kocham podróże, zwłaszcza te wgłąb siebie, które uczą mnie o odkrywaniu wewnętrznej harmonii, kreowaniu życia, jakiego pragniemy. Od kiedy pamiętam, poszukiwałam czegoś. Kilka lat temu porzuciłam wygodną pracę na etacie i wyruszyłam w drogę, by nauczyć się podążać za wołaniem mojego wewnętrznego głosu. Już wtedy wiedziałam, że moim pragnieniem jest, by nieustannie inspirować i poruszać – siebie i świat dookoła. Ta podróż wiedzie mnie przez kontynenty, kraje, zakątki, a każdy z nich obfituje w cudownych ludzi i wspólne wzrastanie. Zmieniam się, odkrywam Siebie i co to znaczy żyć w pełni, obdarowuję tym, czego doświadczyłam. Wierzę, że w naszym życiu dążymy do odzyskania harmonii, pełni i spotykamy się, by być dla siebie inspiracją. Od wielu lat praktykuję jogę – równowagę w ciele, oddechu, stylu życia, uważność. Dzielę się swoim doświadczeniem ucząc Vinyasa Yogi, technik radzenia sobie ze stresem i medytacji. Dostrzegam jak dzięki nim możemy budować radość życia i doświadczać go w pełni, bez względu na stresującą codzienność. Masaż PeLoHa i reenergetyzacja wspaniale dopełniają tych procesów. Zapraszam Cię, przyjedź, bądźmy dla siebie nawzajem inspiracją i zachętą do podróży wgłąb siebie, lekko, z radością, świętując każdą chwilę.